SEA - Chomutov Logo

Společnost SEA – Chomutov, s.r.o., vznikla počátkem roku 1999. Jsme 100% českou firmou. Od svého vzniku usilujeme o to, abychom byli firmou, která se řídí přáním a požadavky zákazníka a aby naší předností byla pružnost a spolehlivost. Dokladem kvality naší práce je stále rozšiřující se spolupráce s tuzemskými i zahraničními firmami a rostoucí počet spokojených zákazníků.

Naším cílem je neustálé zlepšování efektivnosti a účinnosti provozu společnosti, a to na základě toho, že jsou respektovány potřeby zainteresovaných stran. Vrcholové vedení vytváří svým jednáním prostředí, v němž jsou zaměstnanci plně zapojeni a v němž systém managementu kvality efektivně funguje.
Po celou dobu své existence se zabýváme projektováním, výrobou, opravami a modernizací jednoúčelových strojů a zařízení podle požadavků zákazníka. Dále pak realizujeme elektrická zařízení strojů a automatizace ve výrobním procesu. V neposlední řadě se zabýváme také dodávkami počítačů i celých sítí včetně serveru a software. 

Při výrobě používáme nejmodernější technologie, což se pozitivně odráží jak v ceně, tak i v kvalitě a rychlosti provedené práce. Jsme proto nyní schopni nabízet rozsáhlé služby v oborech strojírenství, elektrotechniky a automatizace.

Především zásluhou profesionálně kvalifikovaných technických pracovníků se nám daří realizovat stanovené výrobní záměry. Jsme připraveni realizovat záměry klientů a společně nalézt vyhovující technická řešení. Rádi bychom navázali na vzájemně prospěšnou spolupráci a tak společně upevňovali postavení českých výrobků na trhu.

Těší se na Vás Klára Majznerová - Personalistka

Company Size:
Medium (50 to 250 employees)
Location:
Chomutov
Benefits:
Company Events Educational Courses, Training Health/Sick Days Bonuses/Incentives Contribution to Pension/Life Insurance Allowance for Sports/Culture/Leisure Meal Vouchers/Meal Contribution